slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 224 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 58 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 419 000 zł oraz położenie na III piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w poszukiwanej części miasta. Nieopodal: sklepy, szkoła, przedszkole, aquapark, park, stadion oraz inne udogodnienia. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno jego funkcjonalny rozkład: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się pod zakup inwestycyjny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na wizytę. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13662)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl