slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz (okolice)

Apartament do sprzedaży Kalisz (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 479 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 58 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 259 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Blisko stąd mieszczą się sklepy, galerie handlowe i wyższe uczelnie. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią z kolej pobliskie tereny rekreacyjno-sportowe. A rodziny posiadające samochód –parking tylko dla lokatorów.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalną komórką lokatorską i możliwością pozostawienia całego wyposażenia/umeblowania (do negocjacji). Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest niebywale słoneczne. Podkreślić należy również wysmakowany design wnętrza, które obejmuje: łazienka z wc + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + salon + przedpokój.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1213)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl