kameralne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55,8 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 462 zł/m2. Kamienica o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 249 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się do prowadzenia w nim działalności gospodarczej. Sprzyja temu prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście. W otoczeniu bogata infrastruktura: targowisko + sklepy + apteki + basen + kościół. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany jest systemem kominkowym. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu po generalnym remoncie, kiedy to wymieniono między innymi wszystkie instalacje. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + sypialnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne o powierzchni 5,30 mkw.) oraz murowany garaż o powierzchni 12,30 mkw. w budynku obok.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13165)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl