poddasze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecin (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 70 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na czwartym piętrze w budynku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 699 zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim elegancko umeblowanym i wyposażonym wnętrzem na europejskim poziomie:
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + strefa kuchenna + pokój dzienny + przedpokój + jadalnia + strefa wypoczynkowa
KONDYGNACJA DWA: łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może także prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Na szczęście oferowany do wynajmu luksusowy apartament ulokowany jest w stosunkowo cichym i spokojnym miejscu, z dala od zgiełku. Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje nowym najemcom duże poczucie komfortu, za co odpowiada m.in. klimatyzacja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12537)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl