slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 599 tys. zł i powierzchnia 120 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 992 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż do własnej aranżacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert nobilitującą lokalizacją w centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwycić może najbardziej wymagających kupujących swoim funkcjonalnie zaaranżowanym na 2 poziomach wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM: wc + przedpokój + 3 pokoje
WYŻSZY POZIOM: aneks kuchenny + sypialnia + salon + łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba monitoring. Nowi lokatorzy będą mogli również cieszyć się z wysokiego komfortu za co odpowiada między innymi rozprowadzona instalacja klimatyzacji. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa malowniczym widokiem z okien na deptak i słynne termy. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13018)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl