efektowne oświetlenie wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 103 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 184 zł/m2. Budynek z 1996 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 739 995 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany przez zdolnego architekta. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest odremontowane w najwyższej jakości i standardzie. Bardzo efektowne wrażenie robi oryginalne oświetlenie LED-owe, a także nowoczesne żyrandole. W jednej z sypialni zainstalowana została na ścianie duża, podświetlana grafika, drukowana na szkle. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w liczne udogodnienia, jak np. wbudowana w ścianę salonu instalacja do kina domowego, klimatyzacja, stacja filtrowania wody, filtr osmotyczny do wody pitnej etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym dwa poziomy:
POZIOM 1: łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + korytarz + salon
POZIOM 2: klatka schodowa + pracownia + sypialnia.
Do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy także pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją na terenie zielonego i kameralnego osiedla. Właścicieli aut ucieszą liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Warto podkreślić, że do centrum miasta dojedziemy w mniej niż kwadrans. Na wyciągnięcie ręki mamy również niezbędną infrastrukturę: sklepy + poczta + szkoły + żłobki + przedszkola. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12916)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl