slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec
Apartament do sprzedaży Bolesławiec za 439 tyss zł

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 439 tys. zł, ale też komfortową powierzchnią 119,7 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien na cztery strony świata oraz 4 pokoje. Rok budowy to 1930. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na IV piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z wysokiej klasy wyposażeniem oraz umeblowaniem (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
KONDYGNACJA ZERO: biblioteka + wc + jadalnia + pokój gościnny + łazienka + kuchnia;
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka z wc + garderoba + open space.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również imponującą antresolą, wytwornym wnętrzem, wygodą, a także ciekawą aranżacją wnętrza. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również nobilitująca lokalizacją w sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, a także innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13537)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl