slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 799 000 zł (22 699 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 35,2 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną, cichą i spokojną lokalizacją oraz komfortowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie prestiżowego, zamkniętego, monitorowanego i chronionego osiedla. Unikatowa lokalizacja umożliwia dojście do plaży w kilka minut. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może na pewno swoim przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + taras + sypialnia + łazienka + przedpokój. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest kompletnie wyposażone. Na straży bezpieczeństwa dodatkowo czuwa domofon.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przepięknym widokiem z tarasu i okien na kompleks wypoczynkowo-sportowy (basen + plac zabaw dla dzieci). W częściach wspólnych znajdziemy ponadto drugi baseny, salę fitness, saunę, jacuzzi i bawialnię dla dzieci. Wielbiciele dwóch kółek docenią przebiegającą nieopodal ścieżkę rowerową „VIA Baltica”.  Rodziny posiadające samochód z kolei zainteresują liczne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – świetnie nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie turystom. Zachęcamy do umówienia się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (055-59)

Kontakt:
e-mail: m.sobczyk@wgn.pl