slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 389 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 74,8 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 201 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu:
– sklepów;
– aptek;
– targowiska miejskiego z ekologiczną żywnością;
– ośrodka zdrowia;
– placówek edukacyjnych.
Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają przepiękne tereny rekreacyjne i obiekty sportowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności wytwornym, komfortowym i przestronnym wnętrzem z podziałem na:
– przedpokój;
– sypialnię;
– pokój dzienny;
– łazienkę;
– kuchnię.
Dodatkowo do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie strychowe do zaadoptowania na jeszcze jednej pokój + pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane docenią ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku oraz opcję parkowania na posesji w ogrodzie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13827)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl