slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Planowany rok oddania do użytku – 2023. Imponująca cena 398 326 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 65 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 128 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż o bardzo nowoczesnym wnętrzu z wieloma technologicznymi nowinkami podnoszącymi jego standard, jak np. klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji, dzięki zastosowaniu słonecznych paneli. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno zewnętrzny parking samochodowy. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co troszczą się:
– system kamer bezpieczeństwa;
– system przeciwpożarowy;
– nowoczesne zamki na linie papilarne przy drzwiach wejściowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z przepięknymi balkonami botanicznymi, basenami, usługami dozorcy/concierge’a. Nie wolno zapominać także o ogromnym potencjale inwestycyjnym, jaki oferuje ten ekskluzywny apartament do sprzedaży. Okolica z rok na rok zyskuje w oczach inwestorów. Do atutów lokalizacja należy również dodać bliskość plaż i morza. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w słonecznym i łagodnym klimacie, gdzie przez znaczną większość roku pięknie świeci słońce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-549)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl