slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, czterokondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 327 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 104 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 450 tys. zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty popularnym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: szkół, sklepów, ośrodków zdrowia, przedszkoli, centr handlowych, a nawet szalenie popularnego wśród mieszkańców targowiska miejskiego z ekologiczną żywnością. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają miejsca parkingowe przy budynku. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Blisko centrum miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, a w szczególności tych, które szukają dużych przestrzeni, wygód i szeregu udogodnień podnoszących komfort życia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 3 sypialnie;
– weranda;
– łazienka;
– piwnica;
– salon;
– 2 komórki;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przestronnym, estetycznie urządzonym, wytwornym wnętrzem.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13956)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl