slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 389 335 zł (19 467 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku planowanym do oddania w 2025 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 20 m2. Piąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją na terenie poszukiwanego na rynku nieruchomości osiedla blisko centrum i plaży (kwadrans spacerem). Amatorów aktywnego wypoczynku zainteresuje bliskość szlaków rowerowych i pieszych. Na spragnionych przygód czekają ruiny starożytnego miasta, stanowiska archeologiczne grobów królewskich, klasztory oraz zamki. W okolicy nie brakuje ponadto: barów, piekarni, kawiarni, sklepów, restauracji, wypożyczalnie samochodów, aptek, marketów, punktów usługowych. obiektów sportowych, sal zabaw, świetlic, przedszkoli, a także parków, klubów fitness, łaźni tureckich, SPA, basenów, pralni chemicznych, bankomatów, wypożyczalnie rowerów czy sal bilardowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem:
– aneks kuchenny;
– salon/sypialnia;
– balkon;
– łazienka.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-535)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl