slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74,5 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 020 zł/m2. Budynek z 2021 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 970 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego, prestiżowego osiedla. To niezwykle popularna i poszukiwana na rynku okolica. W zasięgu wzroku wszystkie niezbędne do codziennego życia udogodnienia: place zabaw, punkty usługowe, sklepy, restauracje, centra handlowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską oraz prawem do wyłącznego użytkowania miejsca postojowego w hali garażowej (dodatkowo płatne 30 000 zł; zakup obligatoryjny).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem:
POZIOM NIŻSZY: łazienka, garderoba, sypialnia, aneks kuchenny, pokój dzienny;
POZIOM WYŻSZY: pokój gościnny/biura, pomieszczenie gospodarcze, przedpokój, sypialnia, łazienka.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie jest całkowicie wykończone i gotowe do zamieszkania.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1734)

Kontakt:
e-mail: d.manaj@wgn.pl