slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 87 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 2 966 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 258 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom ceniącym komfort na europejskim poziomie, wygodę, prestiż, elegancję oraz bliskość natury. W pobliżu znajdziemy przepiękne lasy. Lokalizacja zapewnia również szybki dojazd do miasta, na autostradę i do strefy ekonomicznej. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. szkoły, poczta, sklepy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa o co dbają solidne, antywłamaniowe drzwi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pomieszczenie z wanną z hydromasażem + korytarz + łazienka + 2 garderoby + kuchnia + kotłownia + garderoba + komunikacja + sypialnia + pokój + pokój dzienny.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13278)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl