slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 301 634 zł i powierzchnia 45,02 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Budynek planowano do oddania w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6,7 tys. zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również pod zakup inwestycyjny (wynajem, odsprzedaż). Ekskluzywny apartament do sprzedaży do własnej aranżacji zgodnie z potrzebami i wizją przyszłych domowników. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu miejsca postojowego przypisanego.  Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + kamery + instalacja domofonowa). Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowano niezliczoną ilością najnowszych technologii, w tym:
– światłowód internetowy
– instalacja TV naziemnej
– instalacja TV satelitarnej
– instalacja TV kablowej.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Amatorzy rowerowych wycieczek docenią bogatą infrastrukturę rowerową. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie atrakcyjnego osiedla.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nowi właściciele zwolnieni są z konieczności zapłaty podatku PCC. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności ciekawym projektem wnętrza zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest osobom kreatywnym poszukującym „work-life balance” na wzór skandynawskiego designie życia.

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN i posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9527)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl