slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 535 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze piętrze i liczy 74,92 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 141 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją oraz zapewnieniem europejskiego poziomu życia swoim domownikom. Dba o to między innymi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się estetyczną i ciekawą aranżacją wnętrza z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
na POZIOMIE 1 znajdziemy: schody + łazienkę + hol + kuchnię + pokój dzienny;
na POZIOMIE 2 znajdziemy: hol + łazienkę + balkon + 3 sypialnie.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy ponadto pomieszczenie strychowe. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością aż dwa miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto starannie wypielęgnowanym ogrodem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13834)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl