slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 123 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 447 zł/m2, co daje 1,9 mln zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale. Wraz z nieruchomością przyszły właściciel nabywa prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego + prawo do wyłącznego korzystanie z 2 ogrodów o łącznej pow. 117 mkw. + udział w całej działce. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusu, prestiżu i komfortu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: hol + łazienka + sypialnia z antresolą + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi atrakcyjną alternatywę dla powszechnie oferowanych apartamentów w budynkach wielorodzinnych. Co więcej spełnia on także wszelkie oczekiwania wymagających klientów, chcących posiadać ekskluzywny apartament nad morzem i zarazem zachować niezależność i komfort prywatności. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto starannie wypielęgnowanym ogrodem z doskonale przystrzyżonym trawnikiem, drewnianymi tarasami, funkcjonalnymi altanami oraz gospodarczym garażem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w przepięknym budynku willowym tuż przy plaży (350 m od morza). Okolica uważana jest za szybko rozwijającą się, zatem tutejsze ekskluzywne apartamenty zyskują każdego roku na wartości. Sprzyjają temu również pobliskie atrakcje turystyczne, jak całoroczny aquapark z wodą morską. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-858)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl