slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,3 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 590 zł/m2. Budynek z 1960 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 359 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Do ceny zakupu należy doliczyć wynagrodzenie biura w wysokości 1,23% plus koszty notarialne. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych klientów: rodzin, osób starszych albo jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament do sprzedaży zaaranżowany niezwykle gustownie i z wyczuciem smaku: balkon + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (serce miasta). Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacyjna, a także oświatowa. Na wyciągnięcie ręki
– place zabaw;
– park rozrywki;
– całodobowa siłownia;
– lodowisko;
– basen;
– teatr;
– kino;
– drogerie;
– dyskonty;
– centrum handlowe;
– apteki;
– sklepy;
– przedszkola;
– szkoły.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Właściciele aut docenią z pewnością parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-373)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl