widok od strony basenu na ekskluzywny apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament Bułgaria (Elenite)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Elenite)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elenite (Bułgaria). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 252 000 złotych. Powierzchnia 60 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 4 200 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w doskonałej lokalizacji, na południowych stokach Starej Płaniny, gdzie góry schodzą do Morza Czarnego. Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem tego bądź innego luksusowego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z wielu ofert. Kolejnym krokiem jest skontaktowanie się z naszym biurem mailowo, określając swoje preferencje. Agent zajmujący się ekskluzywnymi apartamentami do sprzedaży w Bułgarii skontaktuje się z Państwem i przedstawi ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnego apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-3960)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl