po lewej sypialnia, po prawej łazienka w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 199 000 EUR (863 660 złotych). Powierzchnia 112,25 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 7 694 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + solarium + salon + taras + 2 łazienki + kuchnia. Niezwykle okazale prezentuje się nowocześnie zabudowana kuchnia wyposażona w światowej klasy sprzęty AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w nowo wybudowanym, kameralnym apartamentowcu. Nieopodal morzę, piękna plaża, zatoki otoczone palmami oraz jeden z najsłynniejszych parków – „Parque de las Naciones”. To niezwykle miejsce z niewielkim jeziorem, gdzie pływają kolorowe karpie, żółwie, a także kaczki.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się do całorocznego zamieszkania, jak i na urlopowy wyjazd. Przyszli właściciele mogą korzystać z basenu na dachu budynku, z którego rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry i morze. Na koniec warto dopisać, że tutejszy, śródziemnomorski klimat uchodzi za jeden z najzdrowszych na całym świecie. Słońce świeci przez 3 000 godzin w ciągu roku, a średnia temperatura oscyluje wokół +20 st. C.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-117)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)