prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Pilar De La Horadad). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Cena – 163 900 EUR (714 604 złotych). Powierzchnia 74,54 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 9 587 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku.

Unikatowa lokalizacja w rejonie uważanym za jeden z najzdrowszych na świecie, bliskość wielu atrakcji sportowych, miejsc do uprawiania tenisa, pływania, piłki halowej, jachtingu, golfa etc. to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Słońce świeci tu ponad 3200 godzin w roku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia. W częściach wspólnych prestiżowego, osiedla, gdzie znajduje się luksusowym apartament na sprzedaż, mieści się basen dla mieszkańców.

Zapewniamy całkowita obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-72)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl