kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jego atuty. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Cena – 3 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 67 metrów kwadratowych. 3 pokoje. III piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Wystawa okien na południe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu o niezwykle komfortowym i słonecznym wnętrzu:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– 2 balkony.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajmu są kompletnie wyposażone i wykończone. Ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej ciepłowni.

Prestiżowa lokalizacja na zamkniętym terenie, w pobliżu ścisłego centrum miasta, nieopodal parku, przedszkola, sklepów etc. to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje przynależne, zadaszone miejsce parkingowe zamykane bramą sterowaną elektrycznie.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty czynszu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11880)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

x (x)