salon z imponującym widokiem znajdujący się w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 259 000 złotych. Powierzchnia 73 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 3 548 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. V piętro w 8-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 1973. Wystawa okien w kierunku południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, którzy poszukują spokoju, prestiżu, komfortu i malowniczej okolicy z pięknym widokiem za oknem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka z wc
– przedpokój.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców tego luksusowego apartamentu na sprzedaż czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w tym ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są odremontowane, czyste i zadbane. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe przy budynku. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się nieopodal dwóch szkół i supermarketu znanej sieci. Do centrum miasta jest ok. 2,3 km. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Przy transakcji zakupu tego luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-804)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl

x (x)