zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż

Apartament do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 255 000 EUR (1 096 500 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 114,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 9 576 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się na krótki urlopowy pobyt oraz do zamieszkania całorocznego. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + 2 sypialnie + solarium + 2 łazienki + kuchnia + salon. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament mieści się na terenie ogrodzonego budynku zaprojektowanego w stylu śródziemnomorskim. Wokół rozciągają się zielone ogrody, jest basen w częściach wspólnych oraz parkingiem. Do plaży ok. 5 km.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-15)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)