widok z salonu na aneks kuchenny i hol w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 284 000 złotych. Powierzchnia 69,71 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 074 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. II piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1981 roku. Ekspozycja okien w kierunku: południowy wschód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle spokojnej okolicy oraz w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Nieopodal mieści się wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi, ceniącemu sobie ciszę, bezpieczeństwo najbliższych oraz zaufanych sąsiadów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 3 pokoje
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie w 2012 roku. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera już zabudowę kuchenną + wyposażenie jak na foto do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2287)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl

x (x)
x (x)