slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Famagusta)

Apartament do sprzedaży Cypr (Famagusta)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Famagusta (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 2-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 32 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 812 zł/m2, co daje 569 994 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego przekroczenia progu ciekawie zaprojektowanym wnętrzem. Drugą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest niewątpliwie jego nobilitująca lokalizacja w prestiżowej inwestycji mieszkaniowej blisko plaży (spacer nie powinien zająć dłużej niż kwadrans). W okolicy znajdują się kawiarnie, łaźnie tureckie, sklepy, siłownie, baseny, restauracje, sauny.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z estetycznie wykończonym ogrodem oraz przynależnym miejscem parkingowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany wieloma nowoczesnymi gadżetami XXI wieku, jak np. infrastruktura klimatyzacji, centralna infrastruktura systemu satelitarnego, infrastruktura systemu internetowego.

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami mejlowo. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-626)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl