slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład, planowany na 2024 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 354 560 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o ośmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na ósmym piętrze i liczy 53 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 690 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu mieszkaniowego z wieloma udogodnieniami (siłownie, sauny, kawiarnie, place zabaw dla dzieci, korty tenisowe, sale gier, SPA, gabinety kosmetyczne i zdrowotne, baseny, boiska do koszykówki, restauracje). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się blisko plaży i lubianego przez mieszkańców parku. Blisko stąd bazary z ekologiczną żywnością, sklepy i centra handlowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co całodobowo troszczy się wyspecjalizowana agencja ochrony + system kamer. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia także ponadprzeciętny komfort i wygodę (usługi concierge, serwis sprzątający, dozór, transport). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem: przedpokój + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia + balkon + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem z myślą o lokacie kapitału i dochodowym wynajmie turystom.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-553)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl