slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). Kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład, planowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 587 240 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czternastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czternastym piętrze i liczy 73 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 044 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w wiele udogodnień:
– ogrzewanie podłogowe;
– inteligentne systemy mebli;
– ekologiczny system oświetlenia;
– centralny generator;
– szybki internet;
– centralny system satelitarny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo (kontrolowany dostęp, ochrona, wideodomofon). Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji, gdzie w częściach wspólnych znajdziemy:
– parkingi;
– recepcję;
– obsługę informacyjną;
– koncepcję „home-office”;
– plac zabaw dla dzieci;
– stację ładowania pojazdów.
Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod inwestycję (wynajem w regionie jest 20% wyższy niż w innych).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-551)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl