slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Studio/kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzydziestojednokondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z jednego pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 13 419 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok zakończenia budowy – 2024. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 45 m2. Standard deweloperski. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 603 860 zł oraz położenie na piątym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim eleganckim, wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoje i pomieszczeń: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są imponujące widoki z okien na morze i góry.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba klimatyzacja i concierge, natomiast bezpieczeństwo gwarantuję systemy kamer oraz całodobowa ochrona. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji. Na terenie obiekty znajdziemy salę konferencyjną dla biznesmenów, baseny, kino, plac zabaw dla dzieci, aquapark, salę gier, ogród, klub dziecięcy, saunę, mini golf, siłownię, turecką łaźnię, SPA, boisko do siatkówki, kort tenisowy, centrum sportowe, boisko do koszykówki. Majętne osoby dysponujące kilkoma samochodami docenia na pewno parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami. Warto podkreślić, że okolicę upodobali sobie zamożni, zagraniczni inwestorzy, dzięki czemu ceny tutejszych nieruchomości pną się w górę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o olbrzymim potencjale z wyjątkowymi możliwościami inwestycyjnymi.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-533)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl