slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 25 688 zł/m2. Budynek planowany do oddania w 2023 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 001 835 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym miejscem w marinie na jacht. Zmotoryzowani za to dostaną miejsce w hali garażowej (zakup nieobligatoryjny). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim wnętrze zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu: balkon + łazienkę + przedpokój + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w malowniczej okolicy, wśród parków krajobrazowych, rezerwatów przyrody etc. Okolica uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1204)

Kontakt:
e-mail: w.pstragowska@wgn.pl