slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 35 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 059 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego oddany zostanie do użytku w 2025 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 457 050 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją fenomenalną lokalizacją, która uchodzi za jedną z najpopularniejszych w tej części wyspy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży klasy „deLuxe”. niezwykle bogato prezentują się części wspólne osiedla, gdzie mieszczą się:
– łaźnia turecka;
– market;
– bar;
– baseny;
– mini stawy;
– restauracja;
– sauna;
– pralnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje ponadto zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. W niedalekiej odległości od cała masa atrakcji turystycznych, jak:
– antyczne miasto;
– muzeum na wolnym powietrzu;
– kościół.
Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka pobliski parking. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią kort tenisowy. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nowoczesnym stylem wykończenia wnętrza. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim dużym potencjałem z możliwością potraktowania go jak zakup inwestycyjny. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto nowoczesnym designem (aneks kuchenny + balkon + salon + łazienka).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-545)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl