slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 101 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 198 zł/m2. Budynek z 2017 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 929 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Na właścicieli aut czekają miejsca w hali garażowej (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją wśród bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: szkoły, przedszkola, punkty usługowe, przychodnie zdrowia, restauracje, sklepy etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto znakomitym widokiem na zieleń (park). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które cenią piękny design, jak również elitarną lokalizację. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca nowoczesnym designem, wygodnym rozkładem, a także wykończeniem z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Znajdziemy tu: przedpokój + 2 łazienki + 2 pokoje dla dzieci + garderobę + sypialnię + kuchnię + strefę jadalnianą + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na imponującym poziomie w komforcie i wygodzie (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3912)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl