slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 98 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 328 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 914 100 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją blisko plaży. Okolica uchodzi za poszukiwaną na rynku i topową na całej wyspie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno pobliski parking. Blisko stąd również do niezbędnego w codziennym życiu zaplecza handlowo-usługowego. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy: gabinety masażu + siłownie + baseny + ogrody + sauny + centrum SPA. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom nie tylko wygodę i komfort, ale również bezpieczeństwo, którego strzegą systemy przeciwpożarowe oraz system kamer.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się wystylizowanym estetycznie wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– 2 łazienki;
– aneks kuchenny;
– salon;
– balkon;
– 3 sypialnie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-548)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl