slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piątym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 78 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 943 zł/m2, co daje 541 535 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją w sąsiedztwie morza i plaży. W okolicy znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe (sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły). Dużym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest szybki dojazd zarówno na autostradę, jak i na lotnisko. Na turystów i poszukiwaczy przygód czekają ruiny starożytnego miasta oraz tajemniczy klasztor.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba wideodomofon. Wygodę natomiast zapewniają: klimatyzacja + infrastruktura do internetu + infrastruktura do telewizji satelitarnej. Na rodziny posiadające samochód czeka parking. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także nowoczesnym wnętrzem i aranżacją zgodną z najmodniejszymi trendami:
– łazienka;
– 2 sypialnie;
– taras;
– balkon;
– kuchnia;
– salon.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się także pod lokatę kapitału z myślą o późniejszym lukratywnym wynajmie albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-521)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl