slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 443 200 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dziewięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na dziewiątym piętrze i liczy 73 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 071 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się blisko plaży i morza, w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wokół przepiękne lasy. To teren nobilitującej inwestycji mieszkaniowej z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych. Są tu zarówno baseny, jak i place zabaw dla dzieci. Nie brakuje również turystycznych atrakcji, jak na przykład ruiny starożytnych miast, zamki i porty. Dużym atutem lokalizacji jest bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: sklepy, restauracje, supermarkety, apteki, centra handlowe, uczelnie. Na właścicieli aut czekają wewnętrzne i zewnętrzne parkingi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (wideodomofony + całodobowa ochrona + kamery bezpieczeństwa). Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także komfortowym i zaaranżowanym na światowym poziomie wnętrzem z wygodnym rozkładem:
– łazienka;
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– aneks kuchenny.
Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony został w nowoczesne i podnoszące komfort użytkowania technologie (internet, telewizja satelitarna, klimatyzacja).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-552)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl