slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr

Apartament do sprzedaży Cypr

Luksusowy apartament na sprzedaż w Cypr (Isekle) 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziesięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 302 368 zł i powierzchnia 42 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany zostanie do użytku w 2025 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 199 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim ponadprzeciętnym potencjałem inwestycyjnym, co wiąże się bezpośrednio z jego prestiżową lokalizacją w budynku o koncepcji hotelowej. Mocnym atutem okolicy jest również rosnące z roku na rok zainteresowanie tutejszymi nieruchomościami przez zamożnych biznesmenów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także bliskością plaży i morza. Na poszukiwaczy przygód czekają pobliskie atrakcje turystyczne, jak: ruiny antycznych miast i tajemnicze klasztory. Wokół znajdziemy potrzebne do codziennego życia sklepy, parkingi, amfiteatr, obiekty sportowe, restauracje, bary etc. Na zestresowanych czekają relaksujące gabinety masażu, łaźnie tureckie, centra SPA, aquaparki, baseny, sauny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– łazienka;
– salon/sypialnia;
– balkon;
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest liczne systemy podnoszące komfort jego użytkowania, jak: klimatyzacją (VRF), telewizja satelitarna etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży klasy „deLuxe”. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia i inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Mielec. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-18)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl