slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskale (Cypr). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 550 zł/m2. Budynek z 2022 roku z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 310 800 zł.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom wysoki komfort (klimatyzacja) oraz poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno miejsce parkingowe w budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wytwornym, komfortowym i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia:
– pokój dzienny/sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań:
– centralny system telewizji satelitarnej;
– centralny system telewizji internetowej;
– system fotowoltaiczny;
– system hydroforowy.

Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy kompleksową obsługę: prezentację, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z jego zakupem, uzyskanie korzystnego systemu ratalnego na 12 lub 24 miesiące. Podjęcie decyzji zakupu ułatwi obejrzenie luksusowego apartamentu na miejscu. Organizujemy wyjazdy inwestycyjne i rekonesans tamtejszej okolicy. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zamieszczony opis i zdjęcia stanowią własność pośrednika i są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie są możliwe wyłącznie za jego zgodą uzyskaną na piśmie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-455)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl