slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bułgaria (Sveti Włas)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Sveti Włas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sveti Włas (Bułgaria). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 738 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2017. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 57,67 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 215 544 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużych możliwościach: świetnie sprawdzi się zarówno pod całoroczny pobyt, jak i na wakacyjną eskapadę czy dłuższy urlop. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca olśniewającymi widokami z okien i balkonu na morze, góry lub basen.

Ekskluzywny apartament na sprzedasz wyróżnia się ponadto ciekawym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal: łazienka z wc + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje słoneczną lokalizacją w nowoczesnym i eleganckim kompleksie apartamentowym. Na plażę dojdziemy spacerem w 5 minut. W częściach wspólnych mieszczą się:
– SPA;
– sauna parowa;
– sauna fińska
– bary;
– restauracje;
– garaże podziemne;
– baseny.

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem tego ekskluzywnego apartamentu, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z licznych ofert. Kolejnym krokiem jest skontaktowanie się z naszym biurem mailowo, określając swoje preferencje. Agent zajmujący się ekskluzywnymi apartamentami na sprzedaż w Bułgarii skontaktuje się i przedstawi ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Gdy dokonają Państwo wstępnego wyboru kolejnym etapem jest wyjazd do Bułgarii. Nasz współpracownik odbierze Państwa z lotniska, zawiezie do hotelu, zaprezentuje wybrane luksusowe apartamenty do sprzedaży, a także – jeśli takie będzie Państwa życzenie – miejscowe atrakcje.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup polecanego przez nas luksusowego apartamentu, agent pomoże przy załatwieniu wszystkich formalności i będzie z Państwem aż do przeniesienia własności. Rozumiejąc potrzeby Inwestorów, którzy mogą nie mieć czasu na podróż do Bułgarii, umożliwiamy zakup ekskluzywnego apartamentu bez potrzeby wyjazdu. Gdy już dokonają Państwo ostatecznego wyboru, należy wpłacić zaliczkę rezerwacyjną (1000–2000 EUR). W ciągu 14 dni od wpłaty zostanie przygotowana umowa przedwstępna, która zapewnia zakup po cenie obowiązującej w chwili podpisania umowy. Określa ona plan płatności, który można dostosować do Państwa potrzeb, a także wszystkie parametry nieruchomości, której dotyczy. Po zapłaceniu całej należności następuje u notariusza przeniesienie własności luksusowego apartamentu. Koszty notarialne łącznie ze wszystkimi opłatami wynoszą około 3%. Po dokonaniu zakupu ekskluzywnego apartamentu organizujemy nad nim opiekę. Koszt utrzymania apartamentu to 5–10 EUR za metr kwadratowy rocznie. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem ekskluzywnego apartamentu, to zapewniamy usługi firmy zarządzającej. Firma taka ma podpisane umowy z największymi zagranicznymi biurami podróży.

WGN oferuje najwyższej jakości usług, przez co rozumiemy: wyszukanie najlepszej umowy najmu, negocjowanie korzystnych warunków zakupu, obecność i pomoc we wszystkich formalnościach związanych z zakupem (kredyt, porady prawne, tłumaczenie umów etc.), pomoc w dalszym utrzymaniu (umeblowanie, jeśli to konieczne, serwis sprzątający etc.). Najważniejsze jest to, że całą obsługę związaną z zakupem luksusowego apartamentu proponujemy za darmo, nie pobieramy żadnych prowizji, nie ma, żadnych ukrytych opłat. Ceny, które Państwo od nas dostajecie, są cenami dewelopera. Ponadto proponujemy zwrot kosztów podróży przy zakupie już jednego ekskluzywnego apartamentu.

Podczas pobytu jesteście Państwo pod naszą opieką a na życzenie prezentujemy wszystkie atrakcje i walory okolicy. Nie tracimy kontaktu z naszymi klientami, zależy nam na trwałych relacjach i współpracy z inwestorami. Jesteśmy grupą profesjonalistów, znamy deweloperów i rynek Bułgarski, działamy zawsze na korzyść naszych klientów, pragniemy, aby wynieśli z transakcji zadowolenie, satysfakcję i przede wszystkim zysk.

Bułgaria to niedoszacowany rynek nieruchomości z dużym potencjałem wzrostu. W kraju tym są wciąż bardzo niskie koszty życia (tania woda, prąd, utrzymanie oraz przyjazne ceny dla turystów). Z każdym rokiem turystów przybywa szczególnie po wydarzeniach jakie miały miejsce w Tunezji, Egipcie i Libii. Tym bardziej jest to dobry moment na kupno luksusowego apartamentu w tym kraju, gdzie ceny są jeszcze bardzo niskie. Rynek turystyczny rozrasta się z roku na rok. Sezon letni trwa minimum 5 miesięcy (od maja do października). Większość proponowanych Państwu luksusowych apartamentów posiada do dyspozycji lokatorów baseny. Wynajem luksusowych apartamentów turystom gwarantuje dochód w wysokości ok. 7–8% rocznie w stosunku do ceny zakupu.

Do zakupów po inwestorach z Wielkiej Brytanii, zamożnych emerytach z Niemiec i Szwecji czy rosyjskich nowobogackich dołączają Polacy. Popularność inwestowania w ekskluzywne apartamentu na wybrzeżu Bułgarii można wyjaśnić w ten sposób, że ceny ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w innych krajach przekraczają 2 000 EUR/mkw. Oprócz tego koszt urlopu, wypoczynku, ceny w restauracjach, centrach rozrywki jest tam o wiele wyższy. Bułgaria jest dzisiaj w miejscu, gdzie była np. Hiszpania czy Portugalia kilkanaście lat temu. Turyści i inwestorzy z całego świata kupują w Bułgarii. Ceny luksusowych apartamentów w Bułgarii na razie są najniższe w Europie.

Średnia temperatura od kwietnia do października wynosi 25 stopni. Unikalne połączenie gór i morza, co gwarantuje możliwość spędzenia wyjątkowych chwil zarówno latem, jak i zimą. Latem czeka tutaj ciepłe morze z niezawodnym słońcem i mnóstwo smakowitych i niedrogich owoców i warzyw; w zimie – górskie kurorty wymarzone dla miłośników nart, a przez cały rok – bardzo dobre wino, mocna, słodka kawa i… serdeczność lokatorów tej krainy. Podobnie jak w Polsce, boom na nieruchomości po wejściu Bułgarii do UE nabiera rozpędu. Wystarczy przypomnieć sobie okres po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Podobnie jest teraz w Bułgarii. To jest właśnie ten moment, kiedy należy zainwestować, aby osiągnąć maksymalne zyski. Należy przypomnieć, iż w Hiszpanii od daty wejścia do UE ceny nieruchomości wzrosły o 800%. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4120)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl