slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Luksusowy apartament na sprzedaż na Cyprze (Iskale). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 437 895 zł (5 614 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku planowanym do oddania w 2023 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 78 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w szereg nowoczesnych udogodnień podnoszących komfort jego użytkowani, jak system hydroforowy, system podgrzewania wody z paneli słonecznych, klimatyzacja, centralny system telewizji satelitarnej i internetowej itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknie wyposażoną kuchnią, zabudowanymi szafami w sypialniach, a także łazienką i wc wykończonymi w standardzie najlepszych hoteli. Właścicieli aut zainteresuje na pewno dostępne miejsce parkingowe w budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w unikatowej lokalizacji. Tuż obok znajdziemy plażę. Okolica uznawana jest za cichą, spokojną i – co najważniejsze – bezpieczna. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy zaliczyć słoneczne, wygodne i stylowe wnętrze. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia wszystkich mieszkańcom olśniewające widoki z okien na morze. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację oferty, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem, uzyskanie korzystnego systemu ratalnego na 12 lub 24 miesiące. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umówi się na prezentacje. Zamieszczony opis i zdjęcia stanowią własność pośrednika i są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jest możliwe wyłącznie za jego zgodą uzyskaną na piśmie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-454)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl