slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 85 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien na północ–południe oraz nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 647 zł/m2. Budynek z 2021 roku o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 990 tys. zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Wizualizacje pokazują projekt aranżacji wnętrza. Projekty są już zawarte w cenie i gotowe do realizacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy poziom wygody, komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: aneks kuchenny + łazienka + wiatrołap + korytarz + salon + wc + 3 sypialnie. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje doskonałą lokalizacją na terenie [prestiżowego, prywatnego osiedla, w cichej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Właściciele aut docenią na pewno garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż jest kompletnie nowy. W poczet zalet należy zaliczyć również przynależny ogród.

Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5626)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl