slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Studio/kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 398 880 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na jedenastym piętrze i liczy 64 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 233 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim śródziemnomorskim stylem wykończenia wnętrza, komfortem, prestiżem oraz elegancją: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażono w liczne rozwiązania XXI wieku, jak:
– wideodomofony;
– profesjonalny system kamer bezpieczeństwa;
– centralny system satelitarny;
– centralny system internetowy;
– klimatyzacja.

Luksusowy apartament na sprzedaży zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z basenami, centrami fitness, placami zabaw i parkingami. Do plaży można dojść w kilkanaście minut. okolica obfituje w liczne sklepy, szkoły, ośrodki zdrowia. Warto w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja uchodzi za jedną z najbardziej preferowanych wakacyjnych obszarów Cypru Północnego. Dzięki temu oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament stanowi ciekawą formę inwestycji kapitału z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Wisienką na torcie jest zapierający dech w piersiach widok na morze, jaki roztacza się z okien.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-550)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl