slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 640 000 zł (9 357 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2009 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 68,4 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją unikatową lokalizacją nad morzem tylko 70 metrów od plaży, w otoczeniu wspaniałych, sosnowych drzew. Nieopodal znajdziemy kawiarnię, restaurację, baseny, SPA, bulwary.

Luksusowy apartament na sprzedaż zajmuje dwie kondygnacje budynku i poszczycić się może komfortowym wnętrzem z dobrze przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM 1:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– 3 balkony;
POZIOM 2:
– duży pokój z wc.
Z okien oraz balkonów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na morze. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartament na sprzedaż są słoneczne, jasne i widne, a na dodatek częściowo umeblowane i wyposażone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom najwyższy standard komfortu (klimatyzacja). Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa monitoring. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno ogólnie dostępne miejsca postojowe.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-859)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl