slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 537 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok ukończenia budowy – 2025. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 79 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 595 395 zł oraz położenie na piątym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje funkcjonalnym rozkładem komfortowych pomieszczeń oraz aranżacją wnętrza z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu: balkon + łazienkę + pokój dzienny + 2 sypialnie + aneks kuchenny. Drugą największą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością jego atrakcyjna lokalizacja. To okolica, która przyciąga coraz większe zainteresowanie zagranicznych inwestorów i tutejsze ceny nieruchomości z roku na ok pną się mocno w górę. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nowoczesnego, prestiżowego osiedla z licznymi udogodnieniami w częściach wspólnych. Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością zainteresują korty do tenisa, boiska do piłki nożnej, boiska do koszykówki, centrum SPA, baseny oraz sale bilardowe. Wszystko natomiast przydadzą się pobliskie markety, apteki, salony usługowe, wypożyczalnie samochodów i rowerów, sklepy, restauracje, bary, kawiarnie, piekarnie, bankomaty itp. Dużą atrakcją dla melomanów będą na pewno liczne, organizowane tu koncerty i festiwale. Okolica uważaną jest za jedną z najbardziej elitarnych dzielnic miasta. W kilkanaście minut spacerem można dojść do plaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-565)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl