slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka/studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład, planowany na 2025 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 441 321 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 49 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 007 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejność doskonałą lokalizacją w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych, co stale podnosi jego wartość i czyni dochodową inwestycją. Znajdziemy tu m.in. historyczne zamki, tajemnicze klasztory, groby królewskie, a także jedne z najsłynniejszych ruin starożytnego miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się blisko morza i plaży. Spacerem można tam dojść w mniej niż kwadrans. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią na pewno pobliskie, piesze i rowerowe szlaki, wypożyczalnie rowerów, sale bilardowe, baseny, fitness boiska do piłki nożnej, koszykówki i korty do tenisa.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na niezwykle bogatym w liczne udogodnienia osiedlu. Warto dodać, że okolica uchodzi za jedna z najbardziej elitarnych w całym mieście. Często odbywają się koncerty i festiwale, ponadto nowi właściciele będą mogli korzystać z sal zabaw, świetlic, przedszkoli, parków dla dzieci, wydzielonych miejsc na grill, łaźni tureckich, SPA, pralni chemicznych, bankomatów, piekarni, kawiarni, barów, restauracji, sklepów, salonów usługowych, aptek i marketów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-564)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl