slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 280 000 zł i powierzchnia 48,14 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 816 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim przepięknie odremontowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
– sypialnia;
– przedpokój;
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka.
Ciekawostką są zamontowane we wszystkich oknach zewnętrzne (elektryczne) i wewnętrzne rolety. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przy bloku. Właściciele aut mogą również kupić garaż. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne. Na wielbicieli dwóch kołek czeka rowerownia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie długoterminowym. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoją atrakcyjną lokalizacja blisko znanej i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej, przychodni lekarskiej, szkoły, basenu, przedszkola, żłobka, bazaru z ekologiczną żywnością, sklepów, dyskontów znanych marek, supermarketów. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-435)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl