slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Studio/kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 520 760 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzynastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzynastym piętrze i liczy 71 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 335 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i praktycznie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia: balkon + sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko bezpieczeństwo (całodobowa ochrona + system kamer), ale również komfort. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaliczyć należy także prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej. Znajdziemy tu w częściach wspólnych:
– centrum SPA;
– 2 baseny zewnętrzne;
– saunę;
– łaźnię turecką;
– kawiarnię;
– siłownię;
– restaurację;
– market;
– bar.
Blisko stąd również na plac zabaw, do mini ZOO oraz na plażę. Dużym udogodnieniem dla przyszłych właścicieli jest transfer na plażę oraz opcja usług serwisu sprzątającego. Rodziny posiadające samochód docenią z kolei wewnętrzny i zewnętrzny parking. Okolica uchodzi za poszukaną na lokalnym rynku nieruchomości. Wisienką na torcie są imponujące widoki z okien na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-566)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl