slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 74 m2 z podziałem na trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4 799 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze. Ekskluzywny apartament do wynajęcia z opcją negocjacji ceny w przypadku dłuższych wynajmów.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany majętnym, wymagającym osobom. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje im zarówno najwyższy komfort, jak i bezpieczeństwo. Warto wspomnieć, że w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie mamy rozprowadzoną sieć ogrzewania podłogowego. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także kompletnie umeblowanie/wyposażenie wnętrze: przedpokój + 2 garderoby + łazienka + wc + pokój + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca również starannie wypielęgnowanym, przynależnym ogrodem. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przynależne miejsce postojowe. W poczet zalet koniecznie trzeba dodatkowo zaliczyć fantastyczną lokalizacją na terenie nowego i kameralnego osiedla. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13412)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl