slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr) 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 603 860 zł (13 419 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzydziestu jeden kondygnacjach z 2024 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45 m2. Trzydzieste pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem inwestycyjnym w jednym z najbardziej topowych regionów na Cyprze. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia życie na światowym poziomie w otoczeniu wszystkich możliwych luksusów. Wokół cisza i spokój. Zagwarantowany bliski kontakt z naturą. Bogata infrastruktura. Na plaże spacerem dojdziemy w dosłownie kilka minut. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w budynku o koncepcji hotelowej na terenie nobilitującej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych: sale zabaw dla dzieci + sale kinowe + baseny + obiekty sportowe + sauny + łaźnie + ogrody + aquapark.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także komfortowym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– aneks kuchenny;
– balkon;
– salon/sypialnia;
– łazienka.
Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać imponujące widoki z okien na góry i morze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto nowoczesnym wnętrzem (oświetlenie punktowe, LED-owe, systemy smart home, VRF systemy klimatyzacyjne, centralna telewizja satelitarna). W budynku znajdziemy usługi consierge’a. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa całodobowa ochrona i systemy kamer bezpieczeństwa.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-559)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl