slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40,86 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 457 zł/m2. Wieżowiec o 15 kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie w 2023 roku. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 386 400 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu i wygody. Mamy tutaj zarówno monitoring, jak i całodobową ochronę, a na dodatek domofon i antywłamaniowe drzwi. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością dwupoziomowy garaż w podziemnych kondygnacjach. Olbrzymim ułatwieniem będą na pewno funkcjonalne komórki lokatorskie. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią z kolei boksy na rowery i przepiękne tereny rekreacyjne.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może przepięknym ogrodem, co jest rzadkością w tego typu ofertach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny (wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zarówno majętnym, młodym osobom, jak i rodzinom z dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (centra biznesowe, sklepy, szkoły, restauracje, lokale usługowe, kawiarnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu. Masz pytania – skontaktuj się z nami drogą mejlową: a.niechcial@wgn.pl. Ogłoszenie w oparciu o umowę pośrednictwa z deweloperem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-118)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl