slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 137,23 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 681 zł/m2. Kamienica o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 916 887 zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności eleganckim, wystylizowanym i komfortowym wnętrzem z następującym rozkładem: 4 sypialnie + gabinet + spiżarnia + hol + balkon + łazienka + kuchnia + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z wieloma udogodnieniami, jak:
– przyziemie;
– pomieszczenie strychowe (w częściach wspólnych);
– okablowanie strukturalne LAN;
– okablowanie telewizji kablowej;
– zautomatyzowane rolety zewnętrzne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym klientom: parom lub rodzinom z dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w Śródmieściu, z dogodnym dojazdem do autostrady A4. W zasięgu wzroku obiekty sportowe (basen), sklepy, parki, przedszkola, gabinety lekarskie, szkoły, restauracje, apteki i salony usługowe. Zmotoryzowani zainteresują się podziemnym parkingiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również ogromnym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ znakomicie nadaje się na prowadzenie w jego wnętrzu własnego biznesu (kancelaria prawna, gabinet lekarski). Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Osoby zainteresowane jego zakupem ekskluzywnego apartamentu zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-378)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl