slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). 1 pokój / kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschodnim, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 358 800 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o piętnastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piętnastym piętrze i liczy 41 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 751 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją unikatową lokalizacją bardzo blisko plaży. To teren elitarnej inwestycji mieszkaniowej z placami zabaw, usługami medycznymi, parkingami, basenami, zjeżdżalniami wodnymi, obiektami sportowymi oraz centrum fitnessu i SPA. Na wyciągnięcie ręki mamy również zaplecze handlowo-usługowe i wiele turystycznych atrakcji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje nowoczesnym designem z wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
– łazienkę;
– salon;
– balkon
– aneks kuchenny.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo (całodobowa ochrona), jak i komfort.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-531)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl